Deky z mikrovlákna Sleep WellHEBKOST NOVÉ GENERACE
 
Pamatujete si ještě na ty kousavé deky, se kterými dříve rodiny vyrážely na koupaliště a k rybníkům?  Tak ty by jistě v dnešní konkurenci s dekami z mikrovlákna značky SLEEP WELL neobstály.
 
Jejich předností je nadýchaný vzhled, ale zároveň i nízká gramáž. Materiál – 100% polyester je kluzký, takže plní funkci protišpinivé úpravy a na dekách nezůstávají špinavé nebo mastné fleky.
 
DO BYTU I NA CESTY
 
Deky z mikrovlákna mají mnohačetná užití a najdou si místo v každé domácnosti. Kromě přikrytí u televize se výborně hodí také jako přehozy na postel, vzhledem k tomu, že díky svým unikátním vlastnostem nikdy neslehnou. Mimo to je však můžete použít také třeba na cesty do auta anebo k vodě.
 
OD MIMČA AŽ PO BABIČKU
 
SVITAP svým zákazníkům, co se týče dek, nabízí opravdu široký sortiment. V nabídce je vždy několik druhů, velikostí a barev, určených pro různé věkové kategorie nebo určité příležitosti.
 
Pokud jste vy sami právě v radostném očekávání narození potomka nebo jako kamarádka, teta, babička hledáte vhodný dárek právě k této příležitosti, je deka z mikrovlákna tím pravým dárkem. Hodí se do kočárku, k přebalování, do auta i do postýlky. Hezčí a užitečnější dárek budete jen stěží hledat, miminka naše deky totiž opravdu milují. Je radost se dívat, jak se bezstarostně rozvalují a mazlí s chloupky hebkého mikrovlákna. Často říkáme, že výrobky z mikrovlákna jsou naší i Vaší srdeční záležitostí.
 
OŠETŘOVÁNÍ
 
Doporučujeme prát na 30 °C a používat ke správnému ošetření antistatickou aviváž SLEEP WELL.
 
VYRÁBĚNÉ ROZMĚRY
 
70 x  90
76 x 102cm
100 x 150cm
150 x 200cm
220 x 240cm
 
VARIANTY
 
MIKROVLÁKNO UNI
MIKROVLÁKNO TISK
MIKROFLANEL  UNI
MIKRFOLANEL  TISK
MIKROVLÁKNO "DOTEK KAŠMÍRU"
 
DEKY Z MIKROVLÁKNA OVEČKAŽ
 
KDYŽ NÁS ZIMA HODNĚ TRÁPÍ
 
Deky Ovečka jsou variantou pro náročnější nebo zimomřivější zákazníky. Základem deky je opět stoprocentní polyesterové mikrovlákno v imitaci ovčí vlny, kombinované s dalšími materiály, případně s přidanou výplní.  
Při výrobě těchto dek se kromě různých materiálů používají i různé technologie zpracování, jako obšívání, lemování stuhou, prošívání, vyšívaní a podobně. Vzniká tak pestrá paleta dek, ze které si určitě každý vybere.
 
BALENÍ A OŠETŘOVÁNÍ
 
Tyto deky jsou balené převážně papírovou banderolou nebo v PVC tašce. Doporučujeme prát na 30 °C a používat ke správnému ošetření antistatickou aviváž SLEEP WELL.  
ROZMĚRY
 
150  x  200cm
220  x  240cm
 
VARIANTY    
OVEČKA HLADKÁ
OVEČKA ŽAKÁR
OVEČKA OVEČKA
OVEČKA PROŠEV
OVEČKA SOBÍ KŮŽE
 
NAKUPUJTE PŘES E-SHOP I VELKOOBCHODNĚ
 
Více informací o všech našich výrobcích z mikrovlákna, včetně jejich koncových cen najdete na oficiálním e-shopu naší společnosti www.sleep-well.cz 
V případě, že máte zájem o velkoobchodní odběr našeho zboží, stačí nám zaslat svou nezávaznou poptávku pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře a naši pracovníci Vám již obratem zašlou aktuální nabídku našich značkových dek včetně jejich velkoobchodních cen.  

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku

e-shop
S kategorií
Deky z mikrovlákna Sleep Well
Vám rádi poradí:
Mgr. Monika Vinklerová
+420 605 700 601
vinklerova@svitap.cz
Ľubica Romaňáková
Zástupkyně pro Slovenskou republiku, firma: BORTEX BOBROV, spol. s.r.o.
+421 432 388 774
svitap.bytovytextil@bortex.sk