sleep-well.cz Dětské oblečení a bytový textil svitap-shop.czKrycí plachty, Stany, Přístřešky, Altány ...
 
 

Fóliovníky a pařníky


 
PRO RYCHLÝ RŮST I BEZPEČÍ ROSTLIN 

Fóliovníky a pařníky jsou obecně používané pro předpěstovávání a následné efektivní pěstování květin a zeleniny. Fóliovníky vytváří ideální klima pro růst sadby a rostlin a tím urychlují jejich růst. Jejich hlavní funkcí je ochrana rostlin před škůdci, výkyvy teplot a především pak před zrádnými přízemními mrazíky. 
 
KAŽDÝ ROK JINDE
 
Další výhodou jak pařníků, tak i fóliovníků je pak i jejich snadná montáž a demontáž. Každý rok je lze postavit na jiném místě a oproti skleníkům tak odpadá nutnost měnit substrát, který již ztratil živiny.
 
KLASICKÉ ČESKÉ FÓLIÁKY
 
Všechny naše fóliovníky jsou dodávány s odlehčenou hliníkovou konstrukcí s povrchovou úpravou elox . Konstrukce je pevná, bezúdržbová a snadno ji dokáže sestavit i postarší člověk. Naši základní nabídku tvoří tři standardizované typy. Šířka všech tří rozměrů je 3,3 m, přičemž zákazník má následně na výběr z délky buďto 3; 4,5 a nebo 6 m.
 
Plachty na fóliovník jsou vyrobeny z průsvitné, zdravotně nezávadné a ÚV stabilizované POE oboustranně kašírované tkaniny naší vlastní výroby o hmotnosti 135g/m2. Fólie je ošetřena speciálním přípravkem s názvem ANTIFOG, který zabraňuje odkapávání kondenzovaných par na rostliny tak, že stékají po stěnách folníku. Vchod do fóliovníku je vybaven spolehlivým zipem anebo jednoduchým šněrováním.
 
Okno s klopou umístěné v zadním čele folníku pak umožňuje snadné odvětrávání pro udržení ideálního klimatu ve fóliovníku. Životnost plachty je při správné údržbě průměrně 5 let, avšak výjimkou nejsou případy, kdy nás naši zákazníci oslovují s žádostí o novou fólii na fóliovník třeba až po 15 letech.


 
PRAKTICKÉ PAŘNÍČKY
 
Pařník, někdy označován také jako mini fóliovník je vhodným řešením pro menší zahrádky či dokonce pro předpěstovávání květin na balkoně (nejmenší z našich pařníčků nemá ani metr na délku). Všechna naše pařeniště jsou vybavená lehkou, snadno sestavitelnou ocelovou konstrukcí s povrchovou úpravou komaxit. Tvar stříšky je sedlový. Opláštění fóliáčku je vyrobeno z PVC průhledné fólie o síle 0,2 mm.
 
VARIANTA PRO ZEMĚDĚLCE
 
Pro účely velkokapacitní zemědělské výroby nabízíme firmám efektivní a levné řešení ochrany a urychleného pěstování rostlin pomocí průmyslových fóliových tunelů.
 
Konstrukce těchto fóliovníků jsou vyrobené z oceli s povrchovou úpravou nátěr nebo pozink. Naši zákazníci mají na výběr z šíří 6; 7,5 anebo 9m, přičemž délku lze libovolně nastavovat moduly o délce 1,5m. Opláštění je vyrobeno z POE kašírované tkaniny o váze 135 anebo 175g/m2. Stejně jako u zahradních fóliovníků je materiál samozřejmě zdravotně nezávadný a UV stabilizovaný.
 
 
FOLIÁK SI MŮŽETE IHNED VYBRAT NA SVITAP-SHOPU
 

 


 Videonávod, jak si postavit náš fóliák:
 

 

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku

S kategorií
Fóliovníky a pařníky
Vám rádi poradí:
Andrea Sedlická
Plachty, přístřešky
+420 605 700 606
andrea.sedlicka@svitap.cz
Josef Kleinbauer
Stany, haly, přístřešky
+420 605 700 635
josef.kleinbauer@svitap.cz