Bazény a příslušenstvíKRYCÍ PLACHTY NA BAZÉN

Krycí bazénové plachty jsou tím nejefektivnějším způsobem, jak zabránit spadu nečistot do vody a zachovat ji tak křišťálově průzračnou po celé léto. Avšak vlastnost, kterou mnoho zákazníků oceňuje ještě více, je schopnost krycích plachet výrazně urychlit ohřev vody a následně i úniku takto získaného tepla zabránit. Často je tak tímto způsobem možné výrazně prodloužit koupací sezónu, a to na jejím začátku i konci.
 
Plachty na bazény jsou vyrobeny z POE kašírované tkaniny v gramáži od 110 do 250 g/m2. Našim zákazníkům pak dáváme vždy na výběr z 12 barev.
 
Minimální životnost všech našich krycích plachet i při náročném celoročním používání nikdy neklesne pod 2 roky.
 
Dle Vašeho vlastního zadání Vám zhotovíme plachtu jakéhokoliv rozměru a tvaru, včetně jejího osazení kroužky pro snadné uchycení. Při volbě kroužků se volí z několika průměrů, nejčastěji 13 a 17 mm s rozestupy danými typem uchycení Vašeho bazénu.
 
MOBILNÍ ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU
 
Praktický přístřešek na bazén, určený k zakrývání zahradních bazénů do průměru 3,8 m.
 
Jeho hlavními výhodami, v porovnání s bazénovými krycími plachtami, je v první řadě schopnost zabránit spadu nečistot i v době samotného koupání. Tou další je pak komfort, kdy Vás při koupání chrání před nepříjemným větrem, spalujícím sluncem a případně pro Vás vytváří i optickou zástěnu.
 
Opláštění tohoto zastřešení je vyrobeno z průsvitné POE kašírované tkaniny o hmotnosti 175 g/m2. Samotná konstrukce je vyrobena z odolných ocelových pozinkovaných trubek. Obvyklá doba dodání jsou tři týdny.

BAZÉNY
 
Vedle výroby pomůcek pro zakrytí a zastřešení bazénů, se naše společnost zabývá i distribucí samotných zahradních bazénů a jejich příslušenství. V naší nabídce tak naleznete oblíbené bazény ORLANDO a TAMPA a schůdky, solární ohřev či geotextilní podložku k těmto bazénům.
 
Bazén ORLANDO je vhodný pro všechny, kteří chtějí využívat výhod zapuštěného bazénu v bazénu nadzemním. Stěna tohoto bazénu je vyrobena z kvalitního ocelového plechu
s antikorozní úpravou.

Velmi oblíbený bazén TAMPA je díky své konstrukci ideální pro rodiny s malými dětmi. Tyto bazény patří mezi nejpopulárnější nadzemní bazény v ČR. Při instalaci bazénu stačí pouze nafouknout horní límec a stoupající sloup vody bazén sám postaví. Největší výhodou tohoto bazénu jsou jen velmi minimální požadavky na jeho údržbu.

VYSTÝLKY
 
Každý bazén, který si koupíte, je v základě vybaven svou vlastní vložkou - zpravidla vyrobenou z levného polyetylenu - která má zajistit jeho integritu a nepropustnost. Často se však stává, že se tato těsnící fólie, ať už mechanicky či stářím, poškodí a z bazénu začne unikat voda.
 
Naše vystýlky do bazénů, pak slouží k rychlé a snadné opravě poškozeného bazénu, popřípadě k úplnému nahrazení původní vložky.
 
Tyto vystýlky jsou vyrobené z velice kvalitního PVC o hmotnosti 650 g/m2, který svou kvalitou a svými mechanickými vlastnostmi vysoce převyšuje standardně užívané materiály. To se sice odráží v jejich vyšší ceně, nicméně jejich koupí si zaručíte, že se Vám při běžném užívání vložka neprotrhne nebo dokonce po čase nerozpadne. Samozřejmostí je odolnost vůči nízkým teplotám a mrazu.
 
JEZÍRKA
 
Naši zákazníci nás, vzhledem k výše zmíněné odolnosti a kvalitě materiálu, občas žádají o jeho využití pro výrobu základu pro Vaše vlastní okrasné zahradní jezírko.
 
Opět tak není problém Vám fólii vyrobit dle zaslaných podkladů a výrobek následně zaslat přímo k Vám domů.
 
NÁKUP PŘES E-SHOP
 
Konkrétní nabídku krycích plachet na bazén, přístřešků na bazén nebo samotných bazénů si můžete prohlédnout a popřípadě některý z těchto výrobků i objednat přes oficiální internetový obchod naší společnosti www.svitap-shop.cz. Objednané zboží Vám do několika dní zašleme přímo k Vám domů.
 
Pro získání ceníku výroby vystýlek do bazénů či zahradních jezírek na míru nám stačí zaslat Vaši nezávaznou poptávku. K tomu můžete využít našeho intuitivního poptávkového formuláře anebo klasických kontaktů – telefonu a mailu. Naši pracovníci Vám následně vypracují přehlednou individualizovanou nabídku, z níž si budete moci vybrat variantu zpracování, která by Vám vyhovovala nejvíce.


   

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku

e-shop
S kategorií
Bazény a příslušenství
Vám rádi poradí:
Andrea Sedlická
Plachty
+420 605 700 606
prodej3@svitap.cz
Václav Hrubý
Stany a konstrukce
+420 605 700 614
hruby@svitap.cz
Josef Kleinbauer
+420 605 700 635
vertrieb@svitap.cz