sleep-well.cz Dětské oblečení a bytový textil svitap-shop.czKrycí plachty, Stany, Přístřešky, Altány ...
 
 

Montážní stany


  CHRAŇTE SVÉ LIDI

Všechny naše montážní stany jsou lehce přenosné a jednoduše sestavitelné, což je činí vhodným pro jakoukoliv práci v terénu. Při práci venku je běžné, že Vás anebo Váš pracovní tým zaskočí náhlá nepřízeň počasí, díky které pak padá v risk zdraví Vás či pracovníků a tím i budoucnost celého projektu.  
 
Běžně jsou používány při práci na dálnicích a také kdekoliv, kde je potřeba uchránit hluboký výkop.
 
CHRAŇTE SVOJI PRÁCI
 
Nejsou to však pouze pracovníci, kteří jsou při práci v terénu v ohrožení. Každý, kdo někdy pracoval na výkopu, Vám potvrdí, že to hlavní, co musíte udělat, když něco kopete, je zabezpečit výkop proti dešti. Jinak riskujete jeho rozmočení anebo dokonce zhroucení.
 
Montážní stany dodáváme ve dvou variantách. Tou první je montážní stan P1, který se se svými rozměry 2 m š. x 3 m d. x 1,57 m dokonale hodí pro zakrytí rozpracovaného výkopu.
 
Stan je dále vybaven ocelovou konstrukcí s povrchovou úpravou komaxit. Ta je pro snadnou manipulaci doplněná o kolečka. Plášť je vyroben z PES tkaniny nánosované žlutým PVC.
 
CHRAŇTE SVŮJ MAJETEK
 
V neposlední řadě je to však i pracovní vybavení, které je nutné chránit proti extrémním podmínkám. V případě, že Vám promokne například vrtačka, kterou však potřebujete zrovna použít, pak neriskujete pouze její zničení, ale i svůj vlastní život.
 
Pro tento účel jsme vyvinuli montážní stan S 720 s rozměry 2,1m š. x 3,1m d. x 2,0m v. Ten je díky své dvou metrové výšce ideální pro vybudování plnohodnotného zázemí, do kterého pohodlně uschováte všechno Vaše pracovní vybavení.
 
Konstrukce je opět ocelová s povrchovou úpravou komaxit. Opláštění je pak vyrobené z průsvitné POE kašírovaná tkaniny o hmotnosti 175g/m2.
 
MONTÁŽNÍ STANY MŮŽETE IHNED KOUPIT ZDE
   

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku

S kategorií
Montážní stany
Vám rádi poradí:
Andrea Sedlická
Plachty
+420 605 700 606
prodej3@svitap.cz
Josef Kleinbauer
Stany, haly
+420 605 700 635
rediteld3@svitap.cz