Nová kolekce SLEEP WELL 2015/2016Harmonie barev a teplo domova

Domov by měl být pro každého místem, kde se cítí nejlépe, může si tam srovnat myšlenky a může tam utéct před starostmi všedního dne. Věřte nebo ne, ale na tvorbě takového zázemí se velkou měrou podílí i výběr toho správného povlečení. Spánek je totiž velmi důležitou částí dne, při které čerpáme energii a záleží tedy na tom, v jakém materiálu spíte a jaké barvy převládají ve vaší ložnici. A na to vše jsme mysleli při tvorbě nové, v řadě již třetí, autorské kolekce povlečení z mikroflanelu SLEEP WELL. Designy, které v kolekci najdete se hodí do každé ložnice a každý si tam vybere to své. Zdravý spánek zajistí i to, že naše povlečení je antialergické a nepoští žádná vlákna.

Designy SLEEP WELL 2015/2016:

Všechny designy jsou k prodeji zde: www.e-mozaika.cz

Káva: Harmonická atmosféra klidného posezení u kávy, jakoby se přenesla do vaší ložnice a do vašeho spánku v heboučkém mikroflanelu SLEEP WELL.

 

Retro káro hnědé: originální vzhled stále se vracejícího retro stylu pro ty, kteří se nebojí zajímavých kombinací.

 

Kostka modrá: chcete mít veselé a barevné sny? S povlečením v designu modré kostky to snad ani jinak nejde!Lístky skořice: udělejte si ze své ložnice voňavé a teplounké místo, kde budete trávit své noci nejraději. Pomůže vám v tom povlečení lístky skořice, které hřeje i na pohled.

Lístky vanilka: jemný tón vanilky a lehkost lístků se snoubí v tomto vzoru povlečení, u kterého se nemusíte bát ušpinění, protože naše povlečení, díky svému materiálu, plní funkci nešpinivé úpravy, nečistoty po něm tedy jednoduše sklouznou.

Pampeliška vanilka: ložnice by měla působit klidným dojmem a převažovat by měly tlumené příjemné barvy. Přesně takový je design našeho pampeliškového povlečení z mikroflanelu SLEEP WELL.Pampeliška čokoláda: Zajímavou variantou oblíbeného vzoru "Pampeliška vanilka" je design "Pampeliška čokoláda", který vychází z přírodních krás babího léta. Stejně jak jsou nadýchané odkvetlé květy pampelišek, tak je jemné a nadýchané ložní povlečení vyrobené z mikroflanelu.Pampeliška bordó: Oslňující barva bordó promění vaši ložnici v romantickou říši snů. Navíc se nemusíte bát toho, že by vám barvy po více vypráních vybledly, povlečení si stále drží barvy a tvar jako nové.Pampeliška pistácie: je bestsellerem naší nabídky. Jemnost a tlumené tóny se staly oblíbenými u spousty našich zákazníků. Přidejte se k nim taky:)Venezia: moderní fialová barva se objevila i v naší nové kolekci, kde je velmi elegantně a vkusně zkombinována se zajímavými vzory.


Dětské-Zvířátka: v kolekci jsme nezapomněli ani na děti. Máme tu pro ně hravý vzor "Zvířátka", který odežene všechny zlé sny, které se budou chtít vloudit do dětských postýlek.Dětské-Akvarel: povlečení jako vymalované uspokojí snad i tu největší dětskou tvořivost a oživí každý děstký pokoj.

 

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku

e-shop
S kategorií
Nová kolekce SLEEP WELL 2015/2016
Vám rádi poradí:
Mgr. Monika Vinklerová
+420 605 700 601
vinklerova@svitap.cz
Ľubica Romaňáková
Zástupkyně pro Slovenskou republiku, firma: BORTEX BOBROV, spol. s.r.o.
+421 432 388 774
svitap.bytovytextil@bortex.sk