sleep-well.cz Dětské oblečení a bytový textil svitap-shop.czKrycí plachty, Stany, Přístřešky, Altány ...
 

Přehozy z mikrovlákna


VDECHĚTE SVÉMU GAUČI NOVÝ ŽIVOT
 
Přehozy z mikrovlákna dodají nový vzhled každé sedací soupravě. Ať už uni nebo potištěný vzor elegantně doplní jakýkoli obývací pokoj. Kromě funkce estetické navíc také sedací soupravu chrání před opotřebením. Zároveň se snadno udržují a rychle schnou.
 Každá souprava obsahuje přehoz na pohovku, dva přehozy na křeslo a 2 povlaky na polštář se stejným dekorem jako přehozy. Jejich zapínání je pak řešeno klasicky zipy.  Mimo přehozy na sedací soupravy vyrábíme a dodáváme také přehozy přes postel, včetně přehozů na dvoulůžko. Všechny tyto výrobky prodáváme jak maloobchodně, tak velkoobchodně.  
ROZMĚRY
  • přehoz na pohovku        150 x 200 cm
  • 2 přehozy na křesla        70 x 140 cm
  • 2 povlaky na polštářky   40 x 40 cm
 
OŠETŘOVÁNÍ
 
Přehozy i povláčky na polštářky doporučujeme prát na 30 °C a používat ke správnému ošetření antistatickou aviváž SLEEP WELL. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno  Balení - PVC taška na zip.
 
NÁKUP PŘES E-SHOP
 
V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste prozkoumat, jaké aktuální dezény a kolekce nabízíme, stačí se zajít podívat na náš oficiální firemní e-shop www.e-mozaika.cz, kde najdete všechny detaily, včetně konečných cen.
    V případě zájmu o velkoobchodní sortiment, stačí vyplnit náš intuitivní kontaktní formulář a naši zaměstnanci Vám již obratem zašlou přehlednou nabídku výrobků, nacházejících se aktuálně na skladě, případně Vás budou sami kontaktovat.
 
 
   

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku