Prostěradla z mikrovlákna

KONEC STUDENÝM POSTELÍM
 
Určitě už každý z Vás alespoň jednou zažil, jaké to je vlézt do studené postele a vlastním tělem si ji zahřát. Pokud zrovna teploměr neukazoval na třicítku, tak to pro nikoho z Vás určitě nebylo moc příjemné. Tento pocit Vás však v případě, že svoji postel "oblečete" do našeho prostěradla z mikrovlákna, už nikdy nemusí potkat. Napínací prostěradla z mikrovlákna značky SLEEP WELLŽ jsou extrémně hřejivá a velmi příjemná na dotek, kdy máte pocit, jako kdybyste hladili malé koťátko.
 
Z LÁSKY K DĚTEM
 
Všechny tyto výrobky jsou navíc velmi vhodné také pro miminka. Jedním z mott značky SLEEP WELLŽ je totiž „Z lásky k dětem,“ a tak velkou pozornost věnujeme i této skupině nejmenších. Ve výsledku tak všechny naše výrobky prošly přísnými testy v uznávaných laboratořích, kde byly opatřeny oficiálními certifikáty o zdravotní nezávadnosti.
 
ŠIROKÝ VÝBĚR
 
Prostěradla jsou dodávána v těchto velikostech v různých barevných provedeních:
 
60 x 120 cm
90 x 200 cm
90 x 220 cm
140 x 200 cm
160 x 200 cm
180 x 200 cm
180 x 220 cm
 
Standardní rozměry 90x200 a 180x200 cm nyní nově dodáváme také v provedení MIKROFLANEL. Navíc jsou navrženy tak, aby byly kombinovatelné s novou kolekcí povlečení v tisku pro sezonu podzim/zima 2013.

BALENÍ A OŠETŘOVÁNÍ

Doporučujeme prát na 30 °C a ke správnému ošetření používat antistatickou aviváž SLEEP WELL. Dodáváme v PVC tašce se zipem.

NAKUPTE PŘES NÁŠ E-SHOP

Všechny naše aktuálně dostupné kolekce prostěradel z mikroplyše SLEEP WELLŽ si můžete prohlédnout a případně i zakoupit na oficiálním e-shopu naší společnosti www.e-mozaika.cz.

CHCI SE STÁT DODAVATELEM

V případě, že byste chtěli tento sortiment značkového ložního prádla zařadit do nabídky svého vlastního obchodu, stačí kontaktovat naše pracovníky na uvedených kontaktech a obratem Vám bude zaslána kompletní nabídka našich aktuálních kolekcí včetně cen.
 

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku

e-shop
S kategorií
Prostěradla z mikrovlákna
Vám rádi poradí:
Mgr. Monika Vinklerová
+420 605 700 601
vinklerova@svitap.cz
Ľubica Romaňáková
Zástupkyně pro Slovenskou republiku, firma: BORTEX BOBROV, spol. s.r.o.
+421 432 388 774
svitap.bytovytextil@bortex.sk