sleep-well.cz Dětské oblečení a bytový textil svitap-shop.czKrycí plachty, Stany, Přístřešky, Altány ...
 
 

Stany, haly, přístřešky

ZASTŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO

Společnost SVITAP se výrobou velkoprostorových stanů, hal a přístřešků všeho druhu zabývá již několik desítek let. Za tu dobu jsme zjistili, že aby se firma udržela na dnešním silně konkurenčním trhu, je nutné, aby byla schopná zákazníkovi nabídnout nějakou hodnotu navíc.

Pro DIVIZI III – technická konfekce je touto „hodnotou navíc“ filosofie, kterou si osvojila. Ta se v praxi projevuje tím, že zatímco jedna konkurenční firma nabízí například prodej montované haly nebo party stanu a další zase třeba krycí plachtu, my nabízíme uspokojení potřeby zákazníka něco zastřešit. Naší strategií je „Zastřešení pro každého.“ My nehledáme zákazníka, který říká: „Potřebuji party stan“ nebo: „Potřebuji halu,“ ale zákazníka, který říká: „Potřebuji něco zastřešit.“ Je jasné, že v tuto chvíli se naše cílová skupina a tím pádem také množství zákazníků, jejichž potřebám dokážeme vyhovět, rozrostlo zcela zásadním způsobem.

V praxi to pak znamená, že zastřešíme co chcete – od skladu, sportoviště, hangáru, jízdárny a svatby, přes terasu, pagodu či vojenský kemp až po kupku sena, a to jak chcete – pomocí party stanu, montované haly či textilní architektury a k tomu všemu Vám poskytneme kompletní servis – poradenství, montáž, pronájem, apod.  
  • Jak vypadá realizace projektu? Stačí se podívat na video.

 

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku

S kategorií
Stany, haly, přístřešky
Vám rádi poradí:
Andrea Sedlická
Plachty
+420 605 700 606
prodej3@svitap.cz
Josef Kleinbauer
Stany, haly
+420 605 700 635
rediteld3@svitap.cz