novinky

 

Textiláci ze SVITAPU se ve světě rozhodně neztratí!

Veletrh ve Frankfurtu je předním mezinárodním veletrhem technických a netkaných textílií a je významným centrem pro inovace v high-tech oblasti technických tkanin. SVITAP se této události zúčastnil jako vystavovatel a opět ukázal, že český textilní průmysl má světu co nabídnout.

SVITAP vás srdečně zve na veletrh Mobitex do Brna

Přijměte pozvání do naší expozice na veletrh Mobitex, který proběhne v Brně od 22. do 25.4. 2015. Na naší expozici si budete moci prohlédnout kompletní sortiment všech našich tkanin, exkluzivní produkty z mikrovlákna a naše koženky a syntetické usně. Pozvánku najdete v celém článku:)

SVITAP za zdravé pěstování ve fóliáku

Láska a pozitivní vztah - to je to, co musí mít každý správný zahrádkář. Pro firmu SVITAP je zahrádkaření také srdeční záležitostí, protože klasické české fóliáky se u nás vyrábí již 50 let! Firma SVITAP si stojí za propagací zdravého životního stylu a pěstování vlastní zeleniny a k tomu zvolila

Party stan SVITAPU v kouzelném Lednickém zámku

SVITAP měl velikou čest, jelikož díky tomu, že vyhrál výběrové řízení na dodávku párty stanu pro Multifunkční centrum zámek Lednice z.s.p.o., mohl na tomto překrásném zámku zanechat svoji stopu v podobě velmi elegantně řešeného party stanu, který propojuje vchody mezi 2 sály, ve kterých se pořádají plesy.

SVITAP v Bulharsku

Firma SVITAP si minulý týden zaletěla do trochu teplejšího kraje, a to sice do Bulharska. Tuto krajinu jsme chtěli oslovit se sortimentem, který má ve SVITAPU již 50-ti letou tradici a to s našimi kvalitními kašírovanými fóliemi a fóliáky pro velké zemědělce i drobné zahrádkáře.

Víte, co jíte? Aneb milujemefoliaky.cz

Neutrácejte peníze a čas za chemicky vypěstovanou zeleninu ze supermarketů. Jednoduchým způsobem můžete mít svoji vlastní. Udělejte něco pro své zdraví a svoji rodinu. Bude vás to bavit :) Koukněte na šokující video -

AKTUÁLNĚ z veletrhu Ispo

Právě v těchto dnech probíhá v Mnichově mezinárodní veletrh sportovních potřeb Ispo 2015, na kterém je i naše firma SVITAP.

Party stan uprostřed sjezdovky? I to SVITAP dokáže

Co by to bylo za pořádnou lyžovačku, kdyby se člověk nemohl ohřát horkým čajem nebo grogem. Ve Špindlerově Mlýně je to možné přímo uprostřed sjezdovky Hromovka pod luxusním vyhřívaným party stanem, který tam před týdnem stavěla naše firma SVITAP.

Krásné Vánoce vám přeje SVITAP

Vánoce jsou kouzelný čas, kdy se setkávají celé rodiny a užívají si společné přítomnosti, vánoční pohody a té uklidňující vánoční vůně.My Vám za Svitap přejeme, abyste tento krásný čas strávili v kruhu svých nejbližších, užili si pohody a načerpali síly do nového roku 2015, do kterého Vám přejeme jen samé úspěchy.

Zazimujte se přikrývkou z pravého ovčího rouna

Zima už se představila v celé své parádě a začíná přituhovat. Úplně nejlépe Vás zahřeji deky z pravého ovčího rouna, které u nás nyní pořídíte za akční cenu! Tak předejděte chřipkám a nachlazením s peřinou a polštářem z pravého ovčího rouna v kombinaci s bavlnou nebo bavlněným saténem.

SVITAP na otočku v Americe

SVITAP je členem americké textilní asociace IFAI, která letos pořádala veletrh se zaměřením na novinky v oblasti technických textílií. V souvislosti s naším novým projektem na využití nanomateriálů v textilním průmyslu nás zajímalo, jak si stojí americký trh. Tak jsme se na veletrh do Ameriky vydali.

SVITAP úspěšně recertifikován podle ČSN EN ISO

Dne 22. září v Chropyni a dne 23. září 2014 ve Svitavách proběhl za účasti auditorů z Textilního zkušebního ústavu Brno recertifikační audit systému managementu kvality podle ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005. Na všech provozech, které auditoři navštívili, byli spokojeni a výsledkem je, že naše firma obdržela na další 3 roky certifikát potvrzující shodu systému managementu kvality s požadavky norem.

SVITAP obléká tuhle mořskou krásku!

Někdy je až k podivu, jaké věci se vyrábějí z našich tkanin. Zatímco naše vodní plochy brázdí plachetnice s lehounkými plachtami, vyrobenými většinou z hedvábí, tato luxusní námořní pětistěžňová plachetnice je opatřená 44 plachtami o celkové ploše 5204 m2. Tyto plachty jsou vyrobeny z naší těžké 100 % lněné tkaniny a jsou sešité z jednotlivých pásů, kde švy zvyšují celkovou pevnost. To je důkaz toho, že naše tkaniny jsou opravdu kvalitní a vydrží i silný mořský vítr.

AKTUÁLNĚ: SVITAP z veletrhu Future Forces

Firma Svitap se právě v tento okamžik nachází na konferenci Future Forces, což je vysoce uznávaná mezinárodní akce v oblasti obrany a bezpečnosti a SVITAP tam prezentuje především své vojenské a humanitární stany a také tkaniny pro armádní účely.

Tomu určitě neodoláte!Prohlédněte si tato sladká bodýčka

Každá maminka má přece to nejkrásnější děťátko, svého broučka. Chcete ho obléct do těch nejhezčích a zároveň i vtipných bodýček? Pak se podívejte na nabídku firmy SVITAP. Určitě také zazáříte, když bodýčko od SVITAPU koupíte jako dárek, to pak jistě budete ta nejoblíbenější tetička :-)

JAK TO BYLO S ŠÍPKOVOU RUŽENKOU DOOPRAVDY?

Všichni jistě dobře znají pohádku o Šípkové Růžence. Tímto příběhem se nechala inspirovat firma Svitap při natáčení reklamního spotu ke svojí zcela nové kolekci povlečení z mikroflanelu Sleep Well®. Celá tato reklamní kampaň nese příznačné jméno "Pohádkové spaní", protože z našich peřin se nechce vstát ani Šípkové Růžence :-) Podívejte se na celý klip.