novinky

 

SVITAP zakrývá tartan na stadionu v Ostravě Vítkovicích

Divize I firmy SVITAP, která se specializuje na výrobu páskových tkanin, obalových fólií, podstřešních fólií a PETpásku, vyhrála výběrové řízení na dodávku materiálu k zakrytí sportovní plochy na stadionu v Ostravě ve Vítkovicích.

SVITAP v zoo

Zdá se Vám tento titulek nesmyslný? Nejste asi sami, kdo si říká, co by firma, která vyrábí především technické tkaniny dělala v zoologické zahradě. Ale je to opravdu tak, 23.8. 2014 jste naši společnost mohli vidět na promo akci v Zoologické zahradě ve Dvoře Králové nad Labem.

Pojeďte se SVITAPEM do ZOO

Chcete Vašim dětem udělat hezký jeden z posledních prázdninových víkendů? Tak příjměte naše pozvání na zábavnou promo akci do Zoologické zahrady ve Dvoře Králové v sobotu 23.8. 2014. Připraveny budou hry pro děti a velká soutěž.

Vykouzlete dětem pravé indiánské léto s našimi tee pee!

Je čas letních prázdnin, které děti tráví s rodiči na dovolených, na táborech, ale také třeba s babičkami a dědečky. A to jsou právě ty nejkrásnější prázdniny, na které pak v dospělosti vzpomínají. Udělejte jim je tedy ještě hezčí a pořiďte krásné indiánské tee pee.

Tým naší čtvrté divize se loučí před dovolenou

Zaměstnanci z našeho skladu divize IV, který expeduje mikrovláknové výrobky naší vlastní značky Sleep Well jsou dnes poslední den v práci před třítýdenní dovolenou.A na rozloučenou vám všem, našim zákazníkům, posílají fotku a přejí krásnou dovolenou! :-)

Vyvíjíme novou unikátní nanovlákennou membránu

Naše společnost SVITAP J.H.J. ve spolupráci se společností NANOMEMBRANE a Technickou univerzitou v Liberci, fakultou textilní, vyvinuli společně novou nanovlákennou membránu s vynikajícími vlastnostmi, kterými jsou extrémně vysoká paropropustnost, voděodolnost s vysokým vodním sloupcem a 100% větruodolnost, pro outdoorové, sportovní a armádní účely.

Jsme jednou z nejstabilnějších firem v ČR

V rámci příprav 20. ročníku slavnostního vyhlášení 100 nejstabilnějších firem žebříčku CZECH TOP 100 se hodnotí firmy z hlediska stability. Naše společnost SVITAP se umístila v žebříčku mezi 2% nejstabilnějších firem v ČR.

Celozávodní dovolená - provoz podniku zastaven

Upozorňujeme, že v těchto termínech bude v naší společnosti vyhlášena dovolená, během které bude provoz podniku zastaven. Hlavní termín: 28.7.2014 - 8.8.2014 - páskové tkaniny, fólie, technické tkaniny, stany, haly, přístřešky, koženky, vazací PETpásek. Německá konfekce a divize IV-bytový textil: 21.7. 2014 - 8.8. 2014V případě nutnosti volejte na telefon +420 605 700 601

Instalace nového tkalcovského stavu

Koncem měsíce května naše společnost SVITAP zakoupila nový tkalcovský stav na tkaní „perlinky“. Tento stav pomůže zkvalitnit a zvýšit výrobu nejen pro divizi I, ale také pro divizi V, pro niž se bude na tomto stroji tkát polyesterová perlinka.

Zahradnická sezóna ještě nekončí!

Pokud nejste úplně zkušenými zahrádkáři nebo jste prostě jen neměli čas zařídit zahrádku a obstarat fóliák, nezoufejte! Ještě není pozdě. Využijte naší speciální akce a kupte si velmi praktický fóliák s 15% slevou!

Ekologický SVITAP

Naše společnost se může pyšnit tím, že vlastní výrobní linku, která zpracovává drcené PET lahve a produkuje z nich vysokopevnostní PET pásek. Je to sice malá kapka v moři, jak pomoci životnímu prostředí, ale přece jen je. A jak PET lahve na výrobu obstaráváme? Najdete v celém článku.

Konec nekvalitním bazénovým plachtám

Stále častěji se nám jako dlouholetým výrobcům plachet všech druhů donáší k uším stížnosti na bazénové vložky a plachty na bazény zakoupené v supermarketech a dalších obchodech. Plachty se prý trhají a moc dlouho nevydrží. Naše společnost SVITAP bazénové vložky i plachty vyrábí již roky, tak si prohlédněte naši nabídku.

SVITAP pomáhá tam, kde je to nejvíce potřeba

Hudební projekt Kutálka je speciálně zaměřený projekt ušitý na míru pacientům s těžkým mentálním a kombinovaným postižením. Vnáší jim do života radost a dělá ho příjemnějším. A aby tomu tak mohlo být i nadále, naše společnost se rozhodla tento projekt finančně podpořit.

SVITAP zkvalitňuje svoji výrobu

Na dnešním přeplněném trhu je potřeba neustále bojovat a zlepšovat služby pro zákazníky. Jedním ze způsobů, jak tohoto dosáhnout je zlepšit kvalitu výrobků a zintenzivnit výrobu. Touto cestou se vydala jedna z divizí společnosti SVITAP, která vyrábí páskové tkaniny.

Nejlepší dovolená v karavanu

Jako doma se budete cítit na dovolené s vaším karavanem, když jej opatříte jednoduchým přístřeškem, který podstatně zvýší pohodlí celé vaší dovolené. Přístřešky naší výroby se dají přizpůsobit na všechny typy klasických karavanů, které mají obvodovou lištu.

Napsali o nás

Generální ředitel společnosti SVITAP je bezpochyby osobnost s bohatými profesními zkušenostmi a se spoustou uvědomělých názorů. Není tedy divu, že s ním novináři rádi dělají rozhovory do všech možných titulů.

SVITAP na Techtextilu v Rusku

Společnost SVITAP se pod záštitou clustru Liberec zúčastnila výstavy Techtextil na moskevském výstavišti. Stánek firmy byl umístěn pod společnou expozicí všech zúčastněných českých firem.

Rekordní zelenina z našeho fóliáku

Pěstujete, ale stále se vám nějak nedaří dosáhnout pěkných výsledků? Nebo jste zahradník začátečník a nevíte, jak na to a jak a s čím začít? Nechte se inspirovat paní Helenou Veselou, která je v České republice známá jako pěstitelka rekordmanka a vítězka všech zahradnických soutěží a také častá návštěvnice pořadu Receptář prima nápadů.