sleep-well.cz Dětské oblečení a bytový textil svitap-shop.czKrycí plachty, Stany, Přístřešky, Altány ...
 

Utěrky

TRADICE A KVALITA
 
Utěrky na nádobí jsou pomocnice každé hospodyňky, věc, která nesmí chybět v žádné kuchyni. Společnost SVITAP J.H.J. nabízí na současném trhu ten nejširší výběr kuchyňských utěrek. V současné době přesunula výrobu utěrek do Svitav a navázala tak na tradiční výrobu své dceřinné společnosti Tatralan Kežmarok, která byla "královnou" v jejich výrobě, co se týče kvality a užitných vlastností. Samozřejmostí je kvalita utěrek. Dbáme na pevné lemování, aby se utěrky netřepily a také na jejich pevnost, většina sortimentu je vyrobena z kvalitní egyptské bavlny.
 
ŠIROKÝ VÝBĚR
 
V nabídce najdete utěrky klasické, žakárové, ale i speciální, např. z konopí, z mikrovlákna anebo třeba z bambusové viskozy. Z naší nabídky si vybere, ať už chcete vybírat podle ceny nebo podle kvality. Naše bestsellery jakými jsou bavlněné kuchyňské utěrky POZITIV/NEGATIV nebo BAMBUSOVÉ UTĚRKY máme skladem po celý rok. Další nabídka je v průběhu roku obměňována.
 
EXTRÉMNÍ SAVOST
 
Nejdůležitější vlastností kuchyňských utěrek je jejich savost. Bavlna je klasika, ale pokud chcete "Mercedes", tak rozhodně doporučujeme utěrky bambusové. Ty mají 5x vyšší savost, než utěrky bavlněné a navíc pohlcují pachy, takže i po delším používání utěrka nezapáchá.
 
VELIKOST
 
50 x 70 cm
 
PŘEHLED NABÍZENÝCH UTĚREK DLE MATERIÁLOVÉHO SLOŽENÍ
 
bavlna
bavlna/len
bavlna/bambus
bavlna/konopí
polyester
 
PŘEHLED NABÍZENÝCH UTĚREK DLE STRUKTURY
 
hladké
žakárové
vaflové
froté
 
NÁKUP PŘES E-SHOP
 
Všechny naše aktuálně nabízené varianty kuchyňských utěrek si můžete prohlédnout a zakoupit na oficiálním e-shopu naší společnosti www.uterkarna.cz/ nebo www.e-mozaika.cz.
 
VELKOOBCHODNÍ ODBĚR
 
V případě zájmu o velkoobchodní odběr našich kuchyňských utěrek nám stačí zaslat nezávaznou poptávku pomocí kontaktního formuláře uvedeného níže anebo přímo kontaktovat naše pracovníky. V obou případech Vám bude obratem zaslána aktuální velkoobchodní nabídka, včetně všech cen.  

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku