Výrobky z mikrovlákna

CO JE TO MIKROVLÁKNO
 
Mikrovlákno, jak už je z názvu patrné, tvoří velmi malá vlákna (jemnější, než 1 tex), která jsou ještě tenčí, než přírodní hedvábí. Pro představu, například bavlněné vlákno je v porovnání s mikrovláknem až 3x hrubší, vlna pak dokonce 4x. Mikrovlákno je vyrobeno z polyesteru, jedná se tedy o chemicky vyrobené vlákno, avšak technologií, která popírá všechny předsudky o tzv. "umělinách".
 
VÝHODY MIKROVLÁKNA
 
Nejvýznamnější výhodou mikrovlákna je, že díky velmi jemné struktuře umí udržet teplo a pohodu, budete překvapeni jeho extrémní hřejivostí. Kvalita tohoto materiálu se také projeví jeho hebkostí a úžasnou jemností.
 
Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi hustě pletený materiál je u něho omezena prostupnost pylů a roztočů. Ti z vás, kteří obchází péřové lůžkoviny velkým obloukem, skutečně nemusí mít strach. Materiál je velmi stálý a i po mnohočetném vyprání jsou barvy jasné a zářivé. Jemné chloupky necuckatí a po dlouhou dobu si ponechávají stále stejný vzhled i charakter.
 
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
 
Veškeré originální výrobky značky SLEEP WELLŽ nebo OVEČKAŽ, které dodáváme na trh, jsou opatřeny oficiálními certifikáty o zdravotní nezávadnosti. Přísné zkoušky, při kterých byly naměřeny hodnoty splňující kriteria výrobků vhodných pro miminka i u výrobků pro dospělé, byly provedeny na území České republiky, konkrétně v Textilním zkušebním ústavu Brno.
 
OŠETŘOVÁNÍ

 
Výrobky z mikrovlákna lze běžně prát v automatické pračce při maximální teplotě 40 C°. Pro zachování úžasných vlastností těchto výrobků doporučujeme při praní navíc používat naši speciálně navrženou aviváž SLEEP WELLŽ. Výrobky lze sušit v sušičce.
 
ANTISTATICKÁ AVIVÁŽ SLEEP WELLŽ
 
Protože nasloucháme přáním a požadavkům našich uživatelů, zareagovali jsme i na problém se statickými vlastnostmi mikrovlákna - tzv. "kopáním". Rozhodli jsme se tento problém řešit a vyvinuli jsme speciální antistatický prostředek, určený k ošetření textilií z mikrovlákna. Jedná se o aviváž SLEEP WELL, která pečuje o vlákna tkanin a zachovává vlastnosti funkčních materiálů, jako jsou prodyšnost, regulace vlhkosti a rychlost schnutí, zároveň však narušuje statické výboje.
 
Přípravek  obsahuje stabilizátor barevnosti, čímž udržuje barvu stále svěží a zářivou, speciálně upravený parfém zabezpečuje vůni  čerstvě vypraného prádla po dlouhou dobu.
 
Složení: 5-15% kationové tenzidy, pomocné látky, parfém
 

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku

e-shop
S kategorií
Výrobky z mikrovlákna
Vám rádi poradí:
Mgr. Monika Vinklerová
+420 605 700 601
vinklerova@svitap.cz
Ľubica Romaňáková
Zástupkyně pro Slovenskou republiku, firma: BORTEX BOBROV, spol. s.r.o.
+421 432 388 774
svitap.bytovytextil@bortex.sk